Onze Teams

Naast onze mediamerken, zijn onze mensen het belangrijkste bij Ads & Data. Zij zijn ons gezicht naar jou toe. Zij zorgen ervoor dat je campagne tijdig en correct verloopt op onze platformen. Zij vertegenwoordigen onze waarden, waarvoor Ads & Data staat en dat elke dag opnieuw. They make the magic happen!

Directie

Bart Decoster

Bart Decoster

CEO bart.decoster@adsanddata.be
Bart Demeulenaere

Bart Demeulenaere

CCO bart.demeulenaere@adsanddata.be
Anke Dirks

Anke Dirks

Executive assistant Anke.Dirks@adsanddata.be

Finance

Thomas Van Den Bossche

Business Controller thomas.van.den.bossche@adsanddata.be

Débra Van Esch

Financial Controller +32 2 889 56 41 debra.vanesch@adsanddata.be

Shelsey Van Seghbroeck

Accountant shelsey.van.seghbroeck@adsanddata.be

People

Tina De Bruycker

People Business Partner +32 2 889 56 40 tina.de.bruycker@adsanddata.be

Sarah Van de Velde

Payroll Administrator +32 2 889 56 40 sarah.van.de.velde@adsanddata.be

Marketing

Liesbeth Reper

Liesbeth Reper

Communication Specialist +32 496 94 80 51 Liesbeth.Reper@adsanddata.be
Bart Spiessens

Bart Spiessens

Digital Marketing Expert +32 477 35 89 72 Bart.Spiessens@adsanddata.be

Sander Verniers

Digital Marketing Expert +32 477 38 31 11 Sander.Verniers@adsanddata.be

Digital Studio

Maarten Galle

Maarten Galle

Digital Sales Lead +32 472 61 87 57 Maarten.Galle@adsanddata.be
Jeroen Hulsmans

Jeroen Hulsmans

Sales Product Specialist +32 496 81 47 97 Jeroen.Hulsmans@adsanddata.be

Leen Vloemans

Sales Product Specialist +32 474 82 57 56 Leen.Vloemans@adsanddata.be
Svooike Demunter

Svooike Demunter

Sales Product Specialist +32 472 22 30 54 Svooike.Demunter@adsanddata.be
Sylvia De Bus

Sylvia De Bus

Sales Product Specialist +32 479 98 26 40 Sylvia.De.Bus@adsanddata.be

Valérie Heyse

Sales Product Specialist +32 473 87 71 58 Valerie.Heyse@adsanddata.be

Valérie Poncelet

Yield & Programmatic Manager +32 474 83 69 21 Valerie.Poncelet@adsanddata.be

Arnaud Destrée

Product Lead PRODUCTMANAGEMENT@ADSANDDATA.BE
Jochem Vermeiren

Jochem Vermeiren

Product manager productmanagement@adsanddata.be

Brand Studio

Els Vercauteren

Els Vercauteren

Brand Studio director +32 475 90 03 34 Els.Vercauteren@adsanddata.be

Lore Kimps

Brand Studio Creative Lead +32 460 95 15 22 Lore.Kimps@adsanddata.be
Gieljan Van Belle

Gieljan Van Belle

Brand Studio Creative +32 474 49 20 75 Gieljan.Van.Belle@adsanddata.be

Tiffany Roggeman

Project manager TV +32 473 44 45 30 Tiffany.Roggeman@adsanddata.be

Eveline De Smet

Project manager TV +32 474 21 39 28 Eveline.De.Smet@adsanddata.be

Tiny Peeleman

Project manager native tiny.peeleman@adsanddata.be
Marc Vroonen

Marc Vroonen

Creative sales strateeg +32 476 58 05 03 marc.vroonen@adsanddata.be
Barbara De Wolf

Barbara De Wolf

Creative Sales manager +32 474 92 02 19 Barbara.De.Wolf@adsanddata.be
Evelyn Degroote

Evelyn Degroote

Creative Sales Expert +32 470 86 04 90 Evelyn.Degroote@adsanddata.be

Lisa Pé

Project coördinator +32 496 78 86 25 lisa.pe@adsanddata.be
Mary An Callaert

Mary An Callaert

Creative Sales Expert +32 473 53 73 23 Mary.An.Callaert@adsanddata.be
Elissa Betrains

Elissa Betrains

Creative Sales Expert +32 474 43 09 08 Elissa.Betrains@adsanddata.be

Peter Verrept

Creative Sales manager +32 490 56 54 73 Peter.Verrept@adsanddata.be

Gert-Jan Rosseels

Creative Sales Expert +32 497 78 83 09 Gertjan.Rosseels@adsanddata.be

Kim Mampaey

Project Coördinator kim.mampaey@adsanddata.be

Annelies Mommen

Productions Lead annelies.mommen@adsanddata.be
Ann Schoofs

Ann Schoofs

Content Coördinator Native +32 475 24 37 00 Ann.Schoofs@adsanddata.be

Cederic Thirion

content coordinator audiovisueel cederic.thirion@adsanddata.be

Indirect Sales

Nils Dero

Nils Dero

Sales Director Indirect +32 494 73 02 60 Nils.Dero@adsanddata.be
Adelinde

Adelinde De Greef

Trading manager +32 474 05 43 22 Adelinde.De.Greef@adsanddata.be
Evelien Recko

Evelien Recko

Sales Manager Indirect +32 478 74 34 84 Evelien.Recko@adsanddata.be
Ann-Sophie Libbrecht

Ann-Sophie Libbrecht

Innovation Manager +32 471 10 15 88 Ann-Sophie.Libbrecht@adsanddata.be

Annelies Vankersschaever

Sales Product Specialist - Luxemburg +32 479 97 08 97 annelies.vankersschaever@adsanddata.be
Katty Maes

Katty Maes

Sales Product Specialist - NP +32 478 87 81 22 Katty.Maes@adsanddata.be
Frank Duyck

Frank Duyck

Key accountmanager +32 499 93 64 46 Frank.Duyck@adsanddata.be
Kristina Moonen

Kristina Moonen

Key accountmanager +32 473 89 47 42 Kristina.Moonen@adsanddata.be
Lise Dhoop

Lise Dhoop

Key accountmanager +32 496 75 04 27 Lise.Dhoop@adsanddata.be
Nathalie Timmermans

Nathalie Timmermans

Key accountmanager +32 473 63 01 88 Nathalie.Timmermans@adsanddata.be

Filip Verstrepen

Key accountmanager +32 475 54 87 92 Filip.Verstrepen@adsanddata.be
Jasmien Roelandts

Jasmien Roelandts

Key accountmanager +32 479 48 20 40 Jasmien.Roelandts@adsanddata.be
Dominique Brigé

Dominique Brigé

Key accountmanager +32 476 55 86 80 Dominique.Brige@adsanddata.be
Ruth Cornelis

Ruth Cornelis

Internal Sales Expert +32 494 86 43 38 Ruth.Cornelis@adsanddata.be
Philippe Coppens

Philippe Coppens

Account manager - SmartAD +32 498 52 17 46 Philippe.Coppens@adsanddata.be

Arno Roelandts

Internal Sales Expert +32 496 43 88 84 arno.roelandts@adsanddata.be

Karen Heurckmans

Internal Sales Expert +32 2 889 56 24 Karen.Heurckmans@adsanddata.be

Brent Verhelst

Internal Sales Expert brent.verhelst@adsanddata.be

Direct Sales

Martine Schrijvers

Martine Schrijvers

Sales Director Direct +32 475 75 44 65 martine.schrijvers@adsanddata.be
Katrien Willems

Katrien Willems

Sales Director Publieke Sector +32 475 91 02 73 Katrien.Willems@adsanddata.be
Sophie Dubois

Sophie Dubois

Sales Director Direct Nationaal +32 473 62 94 33 Sophie.Dubois@adsanddata.be
Rudi Mannaerts

Rudi Mannaerts

Sales Product Specialist TV +32 477 37 97 53 Rudi.Mannaerts@adsanddata.be
Bruno De Coninck

Bruno De Coninck

Sales Director International +32 479 78 00 71 Bruno.De.Coninck@adsanddata.be

Direct Regionaal

Pieter Vrijens

Pieter Vrijens

Key Account Manager +32 477 88 14 27 Pieter.Vrijens@adsanddata.be
Tim Primavesi

Tim Primavesi

Account Manager Kempen +32 477 62 21 65 Tim.Primavesi@adsanddata.be

Nicolas Bracke

Account Manager West-Vlaanderen +32 470 26 73 62 Nicolas.Bracke@adsanddata.be

Aude Renard

Account Manager Oost-Vlaanderen +32 486 88 95 76 Aude.Renard@adsanddata.be
Ann Goris

Ann Goris

Account manager - SmartAD +32 477 63 35 64 Ann.Goris@adsanddata.be

Yasmin Boushah

Account Manager Vlaams-Brabant, Brussel, Wallonië +32 483 70 04 40 Yasmin.Boushah@adsanddata.be
Goele Events

Goele Evens

Account Manager Limburg +32 477 60 97 64 Goele.Evens@adsanddata.be
Melina Parinello

Melina Parrinello

Account Manager Limburg +32 478 98 24 84 Melina.Parrinello@adsanddata.be

Ineke Riskin

Key Accountmanager Limburg +32 477 87 04 04 Ineke.Riskin@adsanddata.be
Christel Raps

Christel Raps

account manager in memoriam +32 497 17 96 03 Christel.Raps@adsanddata.be

Direct Nationaal

Sophie Dubois

Sophie Dubois

Sales Director Direct Nationaal +32 473 62 94 33 Sophie.Dubois@adsanddata.be
Marieke Adams

Marieke Adams

Account Manager West-Vlaanderen +32 476 39 19 19 Marieke.Adams@adsanddata.be
Sonja Thaelmans

Sonja Thaelemans

Key Account Manager Oost-Vlaanderen +32 478 66 21 68 Sonja.Thaelemans@adsanddata.be

Caroline Van Goethem

Account Manager Antwerpen +32 496 26 26 69 Caroline.Van.Goethem@adsanddata.be

Sofie Claes

Key Account Manager Vlaams-Brabant, Brussel, Wallonië +32 470 27 38 60 Sofie.Claes@adsanddata.be
Sylvia De Nijs

Sylvia De Nijs

Key Account Manager Vlaams-Brabant, Brussel, Wallonië +32 479 29 81 41 Sylvia.De.Nijs@adsanddata.be

Tim De Rycke

Account Manager Vlaams-Brabant, Brussel, Wallonië +32 476 60 21 97 Tim.De.Rycke@adsanddata.be

Ode Saenen

Account Manager Limburg +32 498 19 13 53 Ode.Saenen@adsanddata.be

Publieke sector

Katrien Willems

Katrien Willems

Sales Director Publieke Sector +32 475 91 02 73 Katrien.Willems@adsanddata.be
Ingrid Janssens

Ingrid Janssens

Account Executive Publieke Sector +32 476 86 30 92 Ingrid.Janssens@adsanddata.be
Nadine De Meyer

Nadine De Meyer

Key Account Manager Publieke Sector (Nationaal) +32 478 58 48 21 Nadine.De.Meyer@adsanddata.be
Justin Degroodt

Justin Degroodt

Key Account Manager Publieke Sector (Oost- & West-Vlaanderen) +32 498 71 75 53 Justin.Degroodt@adsanddata.be
Marietje Vanderspikken

Marietje Vanderspikken

Key Account Manager Publieke Sector (Limburg) +32 476 87 01 58 Marietje.Vanderspikken@adsanddata.be

Marleen Van Bouwel

Key Account Manager Publieke Sector (Antwerpen) +32 496 26 26 03 Marleen.Van.Bouwel@adsanddata.be
Tom Van der Staey

Tom Van der Staey

Key Account Manager Publieke Sector (Vlaams-Brabant) +32 499 25 58 58 Tom.Van.Der.Staey@adsanddata.be

Internationaal

Bruno De Coninck

Bruno De Coninck

Sales Director International +32 479 78 00 71 Bruno.De.Coninck@adsanddata.be
Cathy Plehier

Cathy Plehier

Key Accountmanager Internationaal +32 497 60 18 08 Cathy.Plehier@adsanddata.be
Marthe Cieters

Marthe Cieters

Internal Sales International +32 472 40 64 85 Marthe.Cieters@adsanddata.be
Sofie Peerts

Sofie Peerts

Internal Sales International +32 477 30 41 97 Sofie.Peerts@adsanddata.be

SPS TV

Rudi Mannaerts

Rudi Mannaerts

Sales Product Specialist TV +32 477 37 97 53 Rudi.Mannaerts@adsanddata.be

Kim Rayen

Sales Product Specialist Regio-TV +32 474 28 79 94 Kim.Rayen@adsanddata.be

Nadia Van Hove

Account Executive tv & agencies +32 485 16 78 78 Nadia.Van.Hove@adsanddata.be

Product & Research

Bart Bollen

Bart Bollen

Product Management Lead +32 473 99 35 69 productmanagement@adsanddata.be
Catherine Mathieu

Catherine Mathieu

Product manager +32 475 35 75 05 productmanagement@adsanddata.be
Rikkert Van Loo

Rikkert Van Loo

Media Insights & Strategy Lead +32 498 39 59 82 InsightsandStrategy@adsanddata.be

Elke De Ceulaer

Media Insights Analyst +32 474 31 16 96 InsightsandStrategy@adsanddata.be
Marjolijn Rens

Marjolijn Rens

Media Insights Analyst +32 476 66 69 71 InsightsandStrategy@adsanddata.be
Leen De Smet

Leen De Smet

Media Insights Analyst +32 497 12 82 74 InsightsandStrategy@adsanddata.be
Charlotte Van der Stappen

Charlotte Van der Stappen

Media Insights Analyst +32 496 30 43 45 InsightsandStrategy@adsanddata.be
Françoise Faucheux

Françoise Faucheux

Data Analyst +32 497 59 32 75 InsightsandStrategy@adsanddata.be
Inne De Swaef

Inne De Swaef

BUSINESS DEVELOPMENT & YIELD TV DIRECTOR +32 476 76 04 43 Inne.De.Swaef@adsanddata.be

Technology

Jelle Van Craen

Applications & Data Lead appsdata@adsanddata.be
Marianne Veldeman

Marianne Veldeman

Application Expert appsdata@adsanddata.be

Christophe Gonzalez

Product Owner appsdata@adsanddata.be
Marie-Julie Billen

Marie-Julie Billen

Application Expert appsdata@adsanddata.be

Dominique Vansina

Application Expert appsdata@adsanddata.be
Heleen De Winne

Heleen De Winne

Product Owner appsdata@adsanddata.be
Olivier Jeanqart

Olivier Jeanquart

Solution Architect appsdata@adsanddata.be

Mattias De Coninck

Solution Architect - Data engineer appsdata@adsanddata.be

Joost Akkermans

Data Engineer appsdata@adsanddata.be

Tom Thevelein

Data Engineer appsdata@adsanddata.be
Gerrit Van Brien

Gerrit Van Brien

Data Expert appsdata@adsanddata.be

Kasimir Putseys

Data Engeneer kasimir.putseys@adsanddata.be

Yasmine Marchal

Product Owner APPSDATA@ADSANDDATA.BE

Bart Verbeiren

Product Owner adtech.integrations@adsanddata.be
Marik Luidens

Marik Luidens

Solution Architect adtech.integrations@adsanddata.be
Dimitri Thibaut

Dimitri Thibaut

Application Expert adtech.integrations@adsanddata.be
Tom De Bruijn

Tom de Bruijn

Junior Application Expert ADTECH.INTEGRATIONS@ADSANDDATA.BE

Client Operations

Britt Vlamynck

Britt Vlamynck

Client Operations Lead +32 497 25 52 10 Britt.Vlamynck@adsanddata.be
Wim Tambuyzer

Wim Tambuyzer

Client Operations Manager - digital +32 479 22 26 21 Wim.Tambuyzer@adsanddata.be
Othman Amarchouh

Othman Amarchouh

Client Operations Expert - Digital +32 2 889 56 08 Othman.Amarchouh@adsanddata.be
Kristof Van Bellingen

Kristof Vanbellinghen

Client operations expert - Digital +32 2 889 56 09 Kristof.Vanbellinghen@adsanddata.be

Andy Verschaeren

Client Operations Executive Digital +32 2 889 56 10 Andy.Verschaeren@adsanddata.be

Sofie Van Craenem

Client Operations Expert - Digital +32 2 889 56 13 Sofie.Van.Craenem@adsanddata.be
Dorothée Debruyne

Dorothée Debruyne

client operations executive Digital +32 2 889 56 15 Dorothee.Debruyne@adsanddata.be
Evelien Heynssens

Evelien Heynssens

Programmatic Performance Expert +32 473 81 46 73 Evelien.Heynssens@adsanddata.be

Kelly Mathy

Client Operations Executive Digital +32 2 897 92 17 kelly.mathy@adsanddata.be

Raf Vanspauwen

Client operations executive Digital +32 2 889 56 12 Raf.Vanspauwen@adsanddata.be
Vera Merckx

Vera Merckx

Client operations Manager - Print +32 2 889 56 11 Vera.Merckx@adsanddata.be

Ruben Van Ruysseveldt

Audience Developer ruben.van.ruysseveldt@adsanddata.be

Christel Bijnens

client operations executive - Print +32 2 889 56 03 Christel.Bijnens@adsanddata.be

Germaine Laeremans

Client operations executive - Print +32 2 889 56 04 Germaine.Laeremans@adsanddata.be

Brigitte Lamiroy

client operations executive - Print +32 2 889 56 07 Brigitte.Lamiroy@adsanddata.be

Carine Panis

Client Operations Expert - Print +32 2 889 56 05 Carine.Panis@adsanddata.be

Sabine Van Hecke

Client operations executive - Print +32 2 889 56 06 Sabine.Van.Hecke@adsanddata.be

Chantal Vandenbranden

client operations executive - Print +32 2 889 56 01 Chantal.Vandenbranden@adsanddata.be

Joyce Van Loo

Client operations Manager - TV +32 2 889 56 16 Joyce.Van.Loo@adsanddata.be

Nathalie Vissers

Client Operations Expert - TV +32 2 889 56 28 Nathalie.Vissers@adsanddata.be

Sigrid De Velder

Client Operations Expert - TV +32 2 889 56 27 Sigrid.De.Velder@adsanddata.be

Ashley Okwuego

Client operations executive - TV ashley.okwuego@adsanddata.be

Katrien Droogmans

Client Operations Executive - TV +32 2 889 56 17 Katrien.Droogmans@adsanddata.be

Renaat Leroy

Client Operations Expert TV +32 2 889 56 18 Renaat.Leroy@adsanddata.be

Eva Bruyndonckx

Client operations executive - TV +32 2 889 56 19 Eva.Bruyndonckx@adsanddata.be

Seren Ozturk

Client Operations Executive - TV +32 487 43 30 85 seren.ozturk@adsanddata.be

Nele Theuwissen

Client Operations Executive - TV nele.theuwissen@adsanddata.be

Femke De Bley

Client operations executive - TV femke.de.bley@adsanddata.be

Ouafa Belkadi

Client operations executive - TV ouafa.belkadi@adsanddata.be

Bram Merckx

Traffic executive - TV bram.merckx@adsanddata.be

Leroy Van Strydonck

Traffic Executive - TV +32 2 889 56 26 Leroy.Van.Strydonck@adsanddata.be

Sofie Van Dijck

Innovation executive sofie.van.dijck@adsanddata.be

Transformation Office

Brenda Liebens

Transformation Business Partner +32 478 32 88 65 TransformationOffice@adsanddata.be

Nick Van Den Bosch

Transformation Business Partner +32 474 76 15 61 TransformationOffice@adsanddata.be

Max Dugardyn

Business Analist TransformationOffice@adsanddata.be