Contact

Naast onze mediamerken, zijn onze mensen het belangrijkste bij Ads & Data. Zij zijn ons gezicht naar jou toe. Zij zorgen ervoor dat je campagne tijdig en correct verloopt op onze platformen. Zij vertegenwoordigen onze waarden, waarvoor Ads & Data staat en dat elke dag opnieuw. They make the magic happen!

Directie

Bart Decoster

CEO bart.decoster@adsanddata.be

Koen Van Rhijn

COO Koen.Van.Rhijn@adsanddata.be

Bart Demeulenaere

CCO bart.demeulenaere@adsanddata.be

Lieve Beckers

FINANCE & LEGAL CFO lieve.beckers@adsanddata.be

Lies Van Campfort

HR Director lies.van.campfort@adsanddata.be

Anke Dirks

Management Assistant Anke.Dirks@adsanddata.be

Sales Management

Ilse De Leersnyder

Ilse De Leersnyder

Brand Studio +32 475 91 99 09 ilse.de.leersnyder@adsanddata.be

Hans De Loore

Brand Studio +32 475 58 03 25 hans.de.loore@adsanddata.be

Martine Schrijvers

Direct Sales Director +32 475 75 44 65 martine.schrijvers@adsanddata.be
Nils Dero

Nils Dero

Agency Sales Director +32 494 73 02 60 nils.dero@adsanddata.be

Kristof Vranckx

Trading & Client Operations Director +32 479 67 27 16 kristof.vranckx@adsanddata.be

Maarten Galle

Digital Sales Director +32 472 61 87 57 maarten.galle@adsanddata.be

Marketing

Finance & Legal

Lieve Beckers

FINANCE & LEGAL CFO lieve.beckers@adsanddata.be

HR

Agency Sales

Trading & Client Operations

Kristof Vranckx

Trading & Client Operations Director +32 479 67 27 16 Kristof.Vranckx@adsanddata.be

Fabienne De Vadder

Client Operations Print +32 477 78 04 84 Fabienne.De.Vadder@adsanddata.be

Chantal Vandenbranden

Client Operations Print +32 478 73 33 77 Chantal.Vandenbranden@adsanddata.be

Kristel Hermans

Client Operations Print +32 477 42 69 99 Kristel.Hermans@adsanddata.be

Christel Bijnens

Client Operations Print +32 487 39 19 36 Christel.Bijnens@adsanddata.be

Germaine Laeremans

Client Operations Print +32 495 44 06 70 Germaine.Laeremans@adsanddata.be

Carine Panis

Client Operations Print +32 477 48 85 53 Carine.Panis@adsanddata.be

Sabine Van Hecke

Client Operations Print +32 474 84 94 03 Sabine.Van.Hecke@adsanddata.be

Brigitte Lamiroy

Client Operations Print +32 477 74 92 63 Brigitte.Lamiroy@adsanddata.be
Britt Vlamynck

Britt Vlamynck

Client Operations TV +32 497 25 52 10 Britt.Vlamynck@adsanddata.be
Mark Pauwels

Mark Pauwels

Client Operations TV +32 473 46 59 71 Mark.Pauwels@adsanddata.be
Nancy Marchal

Nancy Marchal

Client Operations TV +32 477 83 44 62 Nancy.Marchal@adsanddata.be
Sanne Waumans

Sanne Waumans

Client Operations TV +32 472 72 66 24 Sanne.Waumans@adsanddata.be

Laura Ottoy

Client Operations TV +32 493 58 80 70 Laura.Ottoy@adsanddata.be

Karen Heurckmans

Client Operations TV +32 471 40 73 31 Karen.Heurckmans@adsanddata.be
Nathalie Vissers;

Nathalie Vissers

Client Operations TV +32 474 72 38 32 Nathalie.Vissers@adsanddata.be
Kiana Doms

Kiana Doms

Client Operations TV +32 472 73 41 69 Kiana.Doms@adsanddata.be
Sigrid De Velder

Sigrid De Velder

Client Operations TV +32 476 78 96 77 Sigrid.De.Velder@adsanddata.be
Loy

Loy Goossens

Client Operations TV +32 470 07 60 85 Loy.Goossens@adsanddata.be

Leroy Van Strydonck

Client Operations TV +32 491 12 31 83 Leroy.Van.Strydonck@adsanddata.be

Joyce Van Loo

Client Operations TV +32 497 15 89 62 Joyce.Van.Loo@adsanddata.be

Katrien Droogmans

Client Operations TV +32 477 30 02 14 Katrien.Droogmans@adsanddata.be

Renaat Leroy

Client Operations TV +32 497 40 47 22 Renaat.Leroy@adsanddata.be

Eva Bruyndonckx

Client Operations TV +32 495 23 61 71 Eva.Bruyndonckx@adsanddata.be
Marie-Julie Billen

Marie-Julie Billen

Client Operations TV +32 498 31 05 38 Marie-Julie.Billen@adsanddata.be

Wim Tambuyzer

Client Operations Digital +32 479 22 26 21 Wim.Tambuyzer@adsanddata.be

Othman Amarchouh

Client Operations Digital +32 477 20 46 19 Othman.Amarchouh@adsanddata.be

Kristof Vanbellinghen

Client Operations Digital +32 475 74 88 73 Kristof.Vanbellinghen@adsanddata.be

Andy Verschaeren

Client Operations Digital +32 486 63 84 77 Andy.Verschaeren@adsanddata.be

Vera Merckx

Client Operations Digital +32 474 66 12 70 Vera.Merckx@adsanddata.be

Raf Vanspauwen

Client Operations Digital +32 499 14 98 11 Raf.Vanspauwen@adsanddata.be

Sofie Van Craenem

Client Operations Digital +32 478 96 70 42 Sofie.Van.Craenem@adsanddata.be

Vera Dokter

Client Operations Digital +32 484 36 30 83 Vera.Dokter@adsanddata.be

Dorothée Debruyne

Client Operations Digital +32 475 82 69 35 Dorothee.Debruyne@adsanddata.be
Ann-Sophie Libbrecht

Ann-Sophie Libbrecht

Innovation +32 471 10 15 88 Ann-Sophie.Libbrecht@adsanddata.be
Philippe Coppens

Philippe Coppens

Innovation +32 498 52 17 46 Philippe.Coppens@adsanddata.be
Inne De Swaef

Inne De Swaef

Business Development & Yield TV +32 476 76 04 43 Inne.De.Swaef@adsanddata.be

Direct Sales

Martine Schrijvers

Direct Sales Director +32 475 75 44 65 Martine.Schrijvers@adsanddata.be

Wim Aerts

Direct Sales Antwerpen +32 492 72 02 55 Wim.Aerts@adsanddata.be

Véronique Aertssen

Direct Sales Antwerpen +32 495 26 26 53 Veronique.Aertssen@adsanddata.be
Sofie Claes

Sofie Claes

Direct Sales Antwerpen +32 470 27 38 60 Sofie.Claes@adsanddata.be

Isabel Devuyst

Direct Sales Antwerpen +32 475 85 35 50 isabel.devuyst@adsanddata.be

Jan Klerkx

Direct Sales Antwerpen +32 493 63 97 77 Jan.Klerkx@adsanddata.be

Werner Loots

Direct Sales Antwerpen +32 474 37 25 80 Werner.Loots@adsanddata.be

Bruno Niesz

Direct Sales Antwerpen +32 477 84 35 26 Bruno.Niesz@adsanddata.be

Caroline Van Goethem

Direct Sales Antwerpen +32 496 26 26 69 Caroline.Van.Goethem@adsanddata.be

Purdy Van pollaert

Direct Sales Antwerpen +32 477 85 25 14 Purdy.Van.Pollaert@adsanddata.be

Sophie Dubois

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 473 62 94 33 Sophie.Dubois@adsanddata.be

Marieke Adams

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 476 39 19 19 Marieke.Adams@adsanddata.be

Nicolas Bracke

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 470 26 73 62 Nicolas.Bracke@adsanddata.be

Karolien Descamps

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 475 74 61 42 Karolien.Descamps@adsanddata.be

Aude Renard

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 486 88 95 76 Aude.Renard@adsanddata.be

Sonja Thaelemans

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 478 66 21 68 Sonja.Thaelemans@adsanddata.be

Thomas Van Acker

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 472 40 75 58 Thomas.Van.Acker@adsanddata.be
Katrien

Katrien Van den Bussche

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 485 18 90 10 Katrien.Van.Den.Bussche@adsanddata.be

Rina Vastesaeger

Direct Sales Oost- & West-Vlaanderen +32 478 78 16 09 Rina.Vastesaeger@adsanddata.be

Geert Deckers

Direct Sales Limburg +32 475 38 00 82 Geert.Deckers@adsanddata.be

Goele Events

Direct Sales Limburg +32 477 60 97 64 Goele.Evens@adsanddata.be

Fabio Cusumano

Direct Sales Limburg +32 470 22 05 90 Fabio.Cusumano@adsanddata.be

Sam Kwaspen

Direct Sales Limburg +32 475 53 32 39 Sam.Kwaspen@adsanddata.be

Melina Parrinello

Direct Sales Limburg +32 478 98 24 84 Melina.Parrinello@adsanddata.be

Tim Primavesi

Direct Sales Limburg +32 477 62 21 65 Tim.Primavesi@adsanddata.be

Ineke Riskin

Direct Sales Limburg +32 477 87 04 04 Ineke.Riskin@adsanddata.be

Kim Rayen

Direct Sales Limburg +32 474 28 79 94 Kim.Rayen@adsanddata.be

Ode Saenen

Direct Sales Limburg +32 498 19 13 53 Ode.Saenen@adsanddata.be

Marietje Vanderspikken

Direct Sales Limburg +32 476 87 01 58 Marietje.Vanderspikken@adsanddata.be

Pieter Vos

Direct Sales Limburg +32 479 80 14 14 Pieter.Vos@adsanddata.be

Pieter Vrijens

Direct Sales Limburg +32 477 88 14 27 Pieter.Vrijens@adsanddata.be

Christel Raps

Direct Sales In Memoriam +32 497 17 96 03 Christel.Raps@adsanddata.be

Naomi Vervondel

Direct Sales Vlaams-Brabant, Brussel & Wallonië +32 470 34 96 95 Naomi.Vervondel@adsanddata.be

Yasmin Boushah

Direct Sales Vlaams-Brabant, Brussel & Wallonië +32 483 70 04 40 Yasmin.Boushah@adsanddata.be

Sylvia De Nijs

Direct Sales Vlaams-Brabant, Brussel & Wallonië +32 479 29 81 41 Sylvia.De.Nijs@adsanddata.be

Tim De Rycke

Direct Sales Vlaams-Brabant, Brussel & Wallonië +32 476 60 21 97 Tim.De.Rycke@adsanddata.be

Vanessa Hermie

Direct Sales Vlaams-Brabant, Brussel & Wallonië +32 473 46 60 32 Vanessa.Hermie@adsanddata.be

Cathy Plehier

Direct Sales Vlaams-Brabant, Brussel & Wallonië +32 497 60 18 08 Cathy.Plehier@adsanddata.be

Tom Van der Staey

Direct Sales Vlaams-Brabant, Brussel & Wallonië +32 499 25 58 58 Tom.Van.Der.Staey@adsanddata.be
Vicky Verheyen

Vicky Verheyen

Direct Sales Vlaams-Brabant, Brussel & Wallonië +32 470 88 18 33 Vicky.Verheyen@adsanddata.be

Justin Degroodt

Direct Sales Institutioneel +32 498 71 75 53 Justin.Degroodt@adsanddata.be

Nadine De Meyer

Direct Sales Institutioneel +32 478 58 48 21 Nadine.De.Meyer@adsanddata.be

Marleen Van Bouwel

Direct Sales Institutioneel +32 496 26 26 03 Marleen.Van.Bouwel@adsanddata.be

Dries Van Dyck

Direct Sales Institutioneel +32 474 31 34 49 Dries.Van.Dyck@adsanddata.be

Vicky Vinck

Direct Sales Institutioneel +32 495 29 22 87 Vicky.Vinck@adsanddata.be

Ingrid Janssens

Direct Sales Institutioneel +32 476 86 30 92 Ingrid.Janssens@adsanddata.be

Bruno De Coninck

Direct Sales Internationaal +32 479 78 00 71 Bruno.De.Coninck@adsanddata.be

Maggy Boone

Direct Sales Internationaal +32 478 88 81 39 Maggy.Boone@adsanddata.be

Marthe Cieters

Direct Sales Internationaal +32 472 40 64 85 Marthe.Cieters@adsanddata.be

Sofie Peerts

Direct Sales Internationaal +32 477 30 41 97 Sofie.Peerts@adsanddata.be
Rudi Mannaerts

Rudi Mannaerts

Direct Sales TV & Agency Lead +32 477 37 97 53 Rudi.Mannaerts@adsanddata.be
Nadia Van Hove

Nadia Van Hove

Direct Sales TV & Agency Lead +32 485 16 78 78 Nadia.Van.Hove@adsanddata.be

Digital Sales

Maarten Galle

Digital Sales Director +32 472 61 87 57 Maarten.Galle@adsanddata.be

Cédric Peneau

Digital Sales Expert +32 478 27 84 61 Cedric.Peneau@adsanddata.be

Emilie Anaf

Digital Sales Expert +32 476 25 63 32 Emilie.Anaf@adsanddata.be

Jeroen Hulsmans

Digital Sales Expert +32 496 81 47 97 Jeroen.Hulsmans@adsanddata.be
Olivia

Olivia De Clerq

Digital Sales Expert +32 473 39 04 76 Olivia.De.Clercq@adsanddata.be

Silvia De Bus

Digital Sales Expert +32 479 98 26 40 Sylvia.De.Bus@adsanddata.be

Evelien Heynssens

Programmatic +32 479 86 42 29 Evelien.Heynssens@adsanddata.be

Brand Studio

Ilse De Leersnyder

Ilse De Leersnyder

Brand Studio +32 475 91 99 09 ilse.de.leersnyder@adsanddata.be

Hans De Loore

Brand Studio +32 475 58 03 25 hans.de.loore@adsanddata.be

Thomas Buytaert

Content & Production +32 476 31 97 16 Thomas.Buytaert@adsanddata.be

Ann Schoofs

Content & Production +32 475 24 37 00 Ann.Schoofs@adsanddata.be

William Visterin

Content & Production +32 479 99 25 14 William.Visterin@adsanddata.be

Kathleen Snoeckx

Content & Production +32 479 97 19 56 Kathleen.Snoeckx@adsanddata.be

Robby Sterkens

Content & Production +32 472 23 59 35 Robby.Sterkens@adsanddata.be

Jill Goetschalckx

Content & Production +32 478 77 81 23 Jill.Goetschalckx@adsanddata.be
Frieda

Frieda Geeurickx

Content & Production +32 485 50 87 71 frieda.geeurickx@adsanddata.be

Kristel Mauriën

Content & Production +32 479 66 86 12 Kristel.Maurien@adsanddata.be

Els Vercauteren

Creative Concepts +32 475 90 03 34 Els.Vercauteren@adsanddata.be
Steve Brouwers

Steve Brouwers

Creative Concepts +32 475 20 04 38 Steve.Brouwers@adsanddata.be
Katrien Willems

Katrien Willems

Creative Concepts +32 475 91 02 73 Katrien.Willems@adsanddata.be
Marc Vroonen

Marc Vroonen

Creative Concepts +32 476 58 05 03 marc.vroonen@adsanddata.be

Benjamin Bosmans

Creative Concepts +32 499 41 84 31 Benjamin.Bosmans@adsanddata.be

Lore Kimps

Creative Concepts +32 460 95 15 22 Lore.Kimps@adsanddata.be

Dirk Vandekerckhove

Creative Sales Experts +32 475 79 07 66 Dirk.Vandekerckhove@adsanddata.be

Peter Verrept

Creative Sales Experts +32 490 56 54 73 Peter.Verrept@adsanddata.be
Barbara De Wolf

Barbara De Wolf

Creative Sales Experts +32 474 92 02 19 Barbara.De.Wolf@adsanddata.be

Gert-Jan Rosseels

Creative Sales Experts +32 497 78 83 09 Gertjan.Rosseels@adsanddata.be

Mary An Callaert

Creative Sales Experts +32 473 53 73 23 Mary.An.Callaert@adsanddata.be
Elissa Betrains

Elissa Betrains

Creative Sales Experts +32 474 43 09 08 Elissa.Betrains@adsanddata.be
Ken Vanhalle

Ken Vanhalle

Creative Sales Experts +32 498 71 23 59 Ken.Vanhalle@adsanddata.be
Evelien Geysemans

Evelien Geysemans

Creative Sales Experts +32 476 56 95 35 Evelien.Geysemans@adsanddata.be
Gieljan Van Belle

Gieljan Van Belle

Project manager +32 474 49 20 75 Gieljan.Van.Belle@adsanddata.be

Tiffany Roggeman

Project manager +32 473 44 45 30 Tiffany.Roggeman@adsanddata.be
Eveline De Smet

Eveline De Smet

Project manager +32 474 21 39 28 Eveline.De.Smet@adsanddata.be

Transformation Office

Guy Francx

Transformation Office Director +32 475 80 48 10 Guy.Francx@adsanddata.be

Geert Desager

Technology Portfolio +32 495 14 19 68 Geert.Desager@adsanddata.be
Brenda Liebens

Brenda Liebens

Business Portfolio +32 478 32 88 65 Brenda.Liebens@adsanddata.be

Marianne Veldeman

Business Portfolio +32 472 84 99 06 marianne.veldeman@adsanddata.be

Tech & Tools

Bart Verbeiren

Tech & Tools Director +32 499 70 50 27 bart.verbeiren@adsanddata.be

Kevin Voortmans

Technology Set Up & IT +32 477 50 78 09 Kevin.Voortmans@adsanddata.be

Raphael Stuyck

Technology Set Up & IT +32 477 56 74 58 Raphael.Stuyck@adsanddata.be

Marik Luidens

Technology Set Up & IT +32 499 40 29 82 Marik.Luidens@adsanddata.be
Jochen Houbrechts

Jochen Houbrechts

Application & Development +32 478 94 00 83 jochen.houbrechts@adsanddata.be
Dimitri Thibaut

Dimitri Thibaut

Application & Development +32 477 88 03 05 Dimitri.Thibaut@adsanddata.be

Data

Jelle Van Crean

Data Director +32 476 32 52 77 jelle.van.craen@adsanddata.be

Serge Knecht

Data Engineer +32 474 56 09 19 serge.knecht@adsanddata.be

Nick Van Den Bosch

Analytics Engineer +32 474 76 15 61 nick.van.den.bosch@adsanddata.be

Françoise Faucheux

Analytics Engineer +32 497 59 32 75 francoise.faucheux@adsanddata.be

Gerit Van Brien

Analytics Engineer +32 496 46 24 91 gerrit.van.brien@adsanddata.be
Dominique Vansina

Dominique Vansina

Analytics Engineer +32 477 93 92 05 Dominique.Vansina@adsanddata.be

Heleen De Winne

Data Scientist +32 486 24 56 01 Heleen.De.Winne@adsanddata.be

Product & Research

Rikkert Van Loo

Product TV - Video - Audio +32 498 39 59 82 Rikkert.Van.Loo@adsanddata.be

Charlotte Van der Stappen

Product TV - Video - Audio +32 496 30 43 45 Charlotte.Van.Der.Stappen@adsanddata.be
Marjolijn Rens

Marjolijn Rens

Product TV - Video - Audio +32 476 66 69 71 Marjolijn.Rens@adsanddata.be
Elke De Ceulaer

Elke De Ceulaer

Product TV - Video - Audio +32 474 31 16 96 Elke.De.Ceulaer@adsanddata.be

Tom Ballon

Product TV - Video - Audio +32 473 27 98 83 Tom.Ballon@adsanddata.be

Luc Eeckhout

Product Print - Display Research +32 473 93 83 31 Luc.Eeckhout@adsanddata.be

Melissa Adriaensens

Product Print - Display Research +32 495 45 30 60 Melissa.Adriaensens@adsanddata.be

Catherine Mathieu

Product Print - Display Research +32 475 35 75 05 Catherine.Mathieu@adsanddata.be

Jochem Vermeiren

Product Print - Display Research Jochem.Vermeiren@adsanddata.be +32 476 52 76 06

Jan Weerts

Product Print - Display Research +32 471 62 87 80 Jan.Weerts@adsanddata.be

Innovation & Publisher

Jeroen Coeymans

Innovation & Cross Media +32 486 66 79 93 Jeroen.Coeymans@adsanddata.be

Bart Bollen

Innovation & Cross Media +32 473 99 35 69 Bart.Bollen@adsanddata.be

Philippe Degueldre

Publisher Manager +32 474 51 30 29 Philippe.Degueldre@adsanddata.be