Team Limburg

Vragen over hoe je sales te boosten met het nieuwe lokale adverteren? Dit team van media lovers helpt je graag verder.

Martine Schrijvers

Martine Schrijvers

Go2Market Lead +32 475 75 44 65 martine.schrijvers@adsanddata.be
Jeroen Hulsmans

Jeroen Hulsmans

Product Lead +32 496 81 47 97 Jeroen.Hulsmans@adsanddata.be
Pieter Vrijens

Pieter Vrijens

Sales Product Specialist +32 477 88 14 27 Pieter.Vrijens@adsanddata.be
Tim Primavesi

Tim Primavesi

Account Manager +32 477 62 21 65 Tim.Primavesi@adsanddata.be

Ode Saenen

Account Manager +32 498 19 13 53 Ode.Saenen@adsanddata.be
Marietje Vanderspikken

Marietje Vanderspikken

Key Account Manager +32 476 87 01 58 Marietje.Vanderspikken@adsanddata.be