Team Limburg

Vragen over hoe je sales te boosten met het nieuwe lokale adverteren? Dit team van media lovers helpt je graag verder.

Martine Schrijvers

Martine Schrijvers

Sales Director +32 475 75 44 65 martine.schrijvers@adsanddata.be
Ann Goris

Ann Goris

Account manager – SmartAD +32 477 63 35 64 Ann.Goris@adsanddata.be
Marietje Vanderspikken

Marietje Vanderspikken

Key accountmanager Institutioneel +32 476 87 01 58 Marietje.Vanderspikken@adsanddata.be
Fabio Cusumano

Fabio Cusumano

Accountmanager Limburg +32 470 22 05 90 Fabio.Cusumano@adsanddata.be
Goele Events

Goele Evens

Accountmanager Limburg +32 477 60 97 64 Goele.Evens@adsanddata.be
Melina Parinello

Melina Parrinello

Accountmanager Limburg +32 478 98 24 84 Melina.Parrinello@adsanddata.be
Jeroen Hulsmans

Jeroen Hulsmans

Sales Product Specialist +32 496 81 47 97 Jeroen.Hulsmans@adsanddata.be
Tim Primavesi

Tim Primavesi

Accountmanager Limburg +32 477 62 21 65 Tim.Primavesi@adsanddata.be

Ineke Riskin

Key Accountmanager Limburg +32 477 87 04 04 Ineke.Riskin@adsanddata.be

Ode Saenen

Accountmanager Limburg +32 498 19 13 53 Ode.Saenen@adsanddata.be
Pieter Vrijens

Pieter Vrijens

Key accountmanager Limburg +32 477 88 14 27 Pieter.Vrijens@adsanddata.be